OPERÁTOR/KA
PIKATRON CZ s.r.o.
Písek, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Práce v elektrotechnické výrobě. Pracovní místo VHODNÉ PRO ŽENY, možnost i pro OZP!Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení.

Pracovní doba : 1 směna 6 : 00-14 : 30 hod. nebo 7 : 00 - 15 : 30 hod.Mzda nástupní 15.000,- Kč plus 1.000,- prémiová složky mzdy.

Požadujeme : min. vzdělání vyučení (v oboru není podmínkou)- vhodná praxe v elektrotechnické výrobě vítána (cívky a transformátory)Nabízíme : 100,- kč stravenky, dovolenou navíc (5dní) a další benefity.

První kontakt na tel. použijte odpovědní formulář - domluvit si schůzku; e-mail : použijte odpovědní formulářPodmínkou sjednání schůzky je doručení profesního životopisu s průvodním dopisem -mailem nebo osobně.

použijte odpovědní formulář Tel. použijte odpovědní formulář.Schůzka v trvání asi 30 minut je oboustranně nezávazná a uchazeč / -ka obdrží podrobné informace o nabízené pozici a podmínkách smlouvy.

Součástí rozhovoru je prohlídka pracoviště a může být provedena i jednoduchá motorická zkouška.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost