Personalista/asistentka, administrativní pracovník/ice
STANEST s.r.o.
Horní Planá
před 1 dnem
source : Hitprace

Personalista / asistentka, administrativní pracovník / ice - vzdělání úplné střední odborné s vyučením i maturitou možné i vyšší, prac.

poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Pracovistě Hůrka-Horní Planá. Hrubá mzda od 18 000, Kč do 22 000, Kč.

Vedení administrativní agendy, organizační, provozní a administrativní záležitosti, vedení příslušné dokumentaci, zajišťuje další věci, které jsou potřeba- Středoškolské vzdělání- Znalost NJ výhodou- Pokročilá práce s MS Word, MS Excel a MS PowerPoint- Organizační a komunikační dovednosti- Administrativa a korespondence v českém jazyce- Vyřizování telefonických hovorů a vzkazů, psaní vzkazů- Rozdělování a odesílání pošty- Úprava dopisů a dalších dokumentů včetně prezentací- Objednávání kancelářských potřebKontakt : Pluhařová Štěpánka, tel.

773 544 066, e-mail : stanest.pluharova gmail.com 8 : 00 - 17 : 00hodOsobně : Pila Hůrka 10 : 00 - 17 : 00Ověřeno 12.8.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost