Ředitel společnosti
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Máte zkušenost s vedením společnosti a hledáte výzvu ve které byste mohli uplatnit nastavení dle svých představ? Společnost v Ústeckém kraji hledá právě Vás.

Hledáme energického člověka na pozici ředitele společnosti.Nabízíme : U nás budete moci rozhodovat o nastavení provozních plánů společnosti a implementaci celkové strategie.

Bude ve Vašich rukou komplexní dohled a zodpovědnost za chod a rozvoj společnosti schvalování rozpočtů a rozhodování o rozvojových aktivitách a nových projektů.

Budete mít možnost rozvíjet firemní kulturu a vztahy s klíčovými partnery. Vaše práce bude významně finančně ohodnocená samozřejmostí jsou benefity v podobě dotovaného stravování pěti týdnů dovolené možnosti vzdělávání využití služebního automobilu a účasti na firemních akcích.

Náplň práce : Ve své organizaci povedete zhruba 150 zaměstnanců kterým budete nastavovat a koordinovat provozní procesy budete je seznamovat s plány sledovat a zodpovídat za efektivitu pracovních výsledků případně navrhovat jejich zlepšení.

S tím souvisí následné hodnocení cílů a plnění které budete dále prezentovat. Vaši organizaci budete reprezentovat na jednáních s obchodními partnery.

Požadujeme : Hledáme energického člověka který je otevřený změnám a skvěle dokáže prosadit své návrhy. Je zapotřebí být profesně vyzrálou osobou pro kterou není problém převzít velký počet svých zaměstnanců a nebojí se provést personální změny.

Samozřejmostí jsou výborné komunikační dovednosti se skvělými prezentačními schopnostmi znalost anglického jazyka a skvělé strategické myšlení.

Kontakt : Zuzana Wolfová použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulářVzdělání : vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek