TECHNICI ÚDRŽBY
DONGWON CZ, s.r.o.
Třinec, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Aktualizace 15. 7. 2022, 20. 6. 2022Požadujeme - znalost AJ na komunikativní úrovni, přesnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu, iniciativa.

Náplň práce - posuzuje účinnost a oprávněnost navrhovaných změn v oblasti automatizace, spolupracuje s útvarem údržby při odstraňování závad strojních zařízení, navrhuje opatření na předcházení kolizí řídících systémů, zodpovídá za : realizaci jemu přidělených vnitropodnikových změn, povinnost upozornit na zjištěné nedostatky nezávislé na charakteru, kontroluje dodržování technologické disciplíny ve výrobním procesu, zodpovídá za dodržování všech technologických postupů, spolupracuje na nových projektech, spolupracuje při externích auditech.

Náborový příspěvek 3.000 Kč, nástup možný ihned.Životopis zaslat na e-mailovou adresu : kariera dwmic.czPracoviště : Třinec

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost