provozní elektrikář
KDK Automotive Czech s. r. o.
Tachov, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce Vítkov č.p. 108347 01 Tachov Náplň práce : provádění měření, preventivní prohlídky a opravy topných zařízení foremvstřikovacích lisů, opravy elektrických částí výrobních a nevýrobních zařízení,preventivní prohlídky elektroinstalací v areálu společnosti, údržba, úklid a prohlídkyrozvoden a rozvaděčů el.

energiePožadujeme : odborná způsobilost dle Vyhlášky 50 / 1978 Sb. 6, ochota pracovat vtřísměnném provozu a držet pohotovosti, svědomitost, pečlivost a časová flexibilitamanuální zručnost, praxe na pozici Elektrikář ve výrobní společnosti vítána, znalostprogramování strojů a manipulátorů výhodouzaměstnanecké výhody : bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP,nadstandardní příplatky za směnnost, stravenky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost