Radiologický asistent/asistentka
MMN, a.s.
Semily, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Radiodiagnostické oddělení nemocnice v Semilech hledá radiologického asistentaPožadavky : -ukončené vzdělání dle 9 Zákona č.

96 / 2007 Sb. (SZŠ, VOŠ, Bc.)-specializace v oboru je výhodou, ale není podmínkou-zájem o práci v oboru a další vzdělávání-spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost práce v kolektivu-zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnostNabízíme : -pracovní pozice na pracovní úvazek 1,00 (tj.

40h / týden) nebo dle dohody-stabilní platové podmínky, výše mzdy od 24.060 - 34.290,- Kč dle vzdělání a praxe5 týdnů dovolené, včetně dalších benefitů a odměn dle Kolektivní smlouvy (dotované závodní stravování, sick days, možnost dalšího vzdělávání, možnost čerpání příspěvku na sportovní, pobytové aktivity nebo nákup v nemocniční lékárně)Bližší informace : Bc.

Helena Hejduková, hlavní sestra, tel. : 481 661 410 email : helena.hejdukova nemjil.czTato pozice není podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.

s.kontakt : telefonicky 8.00 - 15.00 hod., e-mailem, osobně Personální oddělení po - pá 8 - 14hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost