PROVOZNĚ TECHNICKÝ PRACOVNÍK DO AUTOSERVISU ve Slověnicích
CORAX spol. s r.o.
Dolní Slověnice, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro CORAX spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Dolní Slověnice , Lišov u Českých Budějovic (Dolní Slověnice), 37372
  • Přidáno : 13.9.2018
  • Mechanici a opraváři motorových vozidel :

    Místo výkonu práce : Dolní Slověnice u Lišova parc. č. 814 / 3, Jihočeský kraj

    Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního sevisu

    Náplň práce : stanovvování diagnózy poruch, provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství, provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel, montáž dílů automobilového příslušenství.

    Pracovní doba : krátký, dlouhý týden (7 : 00 hod. - 19 : 00 hod.).

    Co Vám můžeme nabídnout : příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv, kvalitní pracovní zázemí, motivační platové ohodnocení, podporu ve vzdělávání a doporučení kontrétních kurzů i lektorů, mobilní telefon, stravenky, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, pravidelné teambuildingové akce, firemní akce, školení

    Co Vás čeká : budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují, slibujeme, že se nebudete nudit, budete řešit různorodé požadavky technického oddělení.

    Co požadujeme : hledáme primárně někoho se znalostí v oboru LKW, ŘP sk. B, C výhodou, zodpověnou osobu se svědomitým přístupem k práci.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)