Stavební strojník
COLAS CZ, a.s.
Mladá Boleslav
před 8 dny

Na stavební sezónu 2019 pro region Mladá Boleslav, Hradec Králové a Pardubice hledáme stavební strojníky k pokládce

Náplň práce

  • Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení (válec, finišer, hladicí vibrační lišta)
  • Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
  • Příprava / zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu / odchodu
  • Pomocné práce při stavební činnosti
  • Požadujeme

  • Praxi při obsluze stavebních strojů (válec, finišer, vibrační hladící lišta)
  • Kvalifikace : strojnický průkaz výhodou (možnost zprostředkování kurzu strojníka)
  • Řidičský průkaz sk. C min.
  • Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
  • Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi
  • Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Odměny (sezonní, roční)
  • Firemní benefity 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní / životní pojištění (6.000Kč / rok), systém Cafeterie (6.000Kč / rok), stravenky, Multisport karta ad.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Nástup únor / březen 2019, popř. dohodou