TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ
AC Jobs
Rokycany
před 8 dny

Orientujete ve svařovacích technologií a rád byste předával své zkušenosti dále? Jste z okolí Plzně a poohlížíte se po změně prostředí?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá kolegu, který bude součástí svářečské školy na pozici : TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ (30 - 32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Realizace vstupních svařovacích zkoušek
  • Školení svářečů a zámečníků
  • Spolupráce se svařovacím inženýrem
  • Práce s technickou dokumentací
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Prokazatelnou praxi se svařování CO2
  • Instruktorské oprávnění - výhodou
  • Samostatnost a ochotu učit se nové věci
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Stabilního zaměstnavatele
  • Možnost ubytování v areálu společnosti
  • Místo výkonu : okolí Rokycan
  • Požádat