Projekty pro EU insitituce - pro zkušené IT business analytiky - benelux
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 8 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 5.6.2018 Značka : 57039037000 ID : 1335610

Pracovní nabídka

Hledáte pracovní příležitost v zahraničí? Co takhle v Z Evropě? V BENELUXu, v Lucembursku enbo v Bruselu.

Hledáme Senior zkušeného IT Business Analytika, který by chtěl pracovat v Bruselu nebo v Lucembursku. Byl byste součástí týmu, který pracuje na velkých technických řešeních, projektech pro instituce EU.

Co by byla Vaše pracovní náplň?

Tvorba business analýz a modelů

Analýza požadavků a definice požadavků na systém

Co od Vás očekáváme?

Znalost UML & BPMN modelovacích nástrojů

Dobrá znalost analýzy dat a modelování

Vzdělání v oblasti IT je výhodou

Minimálně 5 let pracovních zkušeností v oblasti analýzy i designu informačních systémů

AJ na komunikační úrovni

Výhodou je, pokud máte zkušenost s metodologiemi SW vývoje (např. RUP), stejně jako zkušenost s databázemi a s Agile a Scrum metodologiemi

A pokud jste týmový hráč, jste inovativní a rád se učíte, pak je to skvělé

Vaše benefity :

Příležitost pracovat v mezinárodním dynamickém prostředí na nejrůznějších projektech

Veškerá podpora při relokaci