Skladník
Alza.cz a.s.
Zdiby
před 6 dny

Proč trávit čas zrovna v Alze?Protože slovo modernizace u nás neznamená, že jsme nechali opravit vysokozdvižný vozík a pořídili novou rychlovarnou konvici.

Naše distribuční centra patří k nejmodernějším v Evropě a jsou doslova až po střechu plná technologií, které ti budou usnadňovat práci.

A pak by se ti mohla taky líbit odpověď na nejzákladnější ze všech otázekPokud jde totiž o peníze, bude výše tvé mzdy zcela na tobě.

Nerozhoduje o ní totiž žádný bručoun z kanceláře, ale především kvalita tvé práce.Dobrý skladník si u nás reálně přijde i na 28 000 Kč měsíčně.

A co bys jako přesně dělal?Jak asi tušíš, budeš se starat o to, aby zákazníci dostávali své zboží rychle a v pořádku.Nejprve ti ale podrobně vysvětlíme, jak naše distribuční centrum funguje a jakým způsobem probíhají činnosti jako příjem, pickování, balení nebo expedice.

Pokud tě některá bude bavit víc, klidně se na ni můžeš specializovat. A pokud tě napadne cokoliv, co by mohlo celý proces zlepšit, určitě se ozvi.

Stabilita, jistota, budoucnost

 • Neustálý růst společnosti znamená nové pracovní příležitosti pro spousty zájemců
 • Jistota stabilní společnosti jsme na trhu více jak 22 let a stále mu dominujeme
 • Možnost kariérního růstu i ze skladníka se můžete vypracovat na vedoucího oddělení nebo třeba produktového manažera, záleží pouze a jen na Vás a Vašich schopnostech a píli
 • Mzda a hodnocení

 • Naši zaměstnanci jsou hodnoceni jak fixní hodinovou mzdou, tak variabilní a o té si rozhodujete vy sami ! Proto jen na Vás záleží, kolik si vyděláte.
 • Moderní firma a automatické technologie

 • Celkem v našich logistických centrech a skladech proudí 5 km dopravníkových pásů, které ulehčují práci našim zaměstnancům
 • Naše logistická centra v H. Počernicích a ve slovenském Senci jsou vybavena automatickým robotem SMC, který za rok vydal přes půlmilionu beden, a také vysokozdvižnými vozíky VNA, jež dosahují do výšky až 8 metrů
 • Lepší práce, lepší prostředí, lepší peníze. Jaké schopnosti bys měl mít na skladě?V první řadě by tě neměl děsit pokrok, protože moderní techniky budeš mít kolem sebe opravdu spoustu.

  Všechna je však navržena tak, aby bylo její užívání velmi jednoduché.Občas bude ale třeba přeci jen něco pěkně postaru zvednout, určitě se ti tak hodí i dobrá fyzická konvice.

  A taky bys měl být člověk, na kterého se může spolehnout jak firma, tak jeho kolegové.Bylo by proto fajn, kdybys nejen chodil včas na směnu, ale byl i ochoten si v naléhavých případech vzíti placený přesčas, abys třeba zastoupil nemocného kolegu či vypomohli ve vrcholící sezóně.

  Čím ti obohatíme život?Předně ti hodně zjednodušíme přemýšlení, co kde koupit.Alza toho totiž prodává opravdu hodně a ty na zboží získáš výraznou zaměstnaneckou slevu.

  Takže nebude dávat smysl nakupovat jinde.Pokud máš rád pohyb, určitě ti udělá radost dotovaná Multisport karta a pokud se rád rozvíjíš duševně, můžeš se zdarma přihlásit na desítky našich vzdělávacích a jazykových kurzů.

  No a taky ti samozřejmě přispějeme na oběd.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost