KALKULANT
AC Jobs
Prostějov
před 5 dny

Orientujete se v technické dokumentaci a ovládáte německý či anglický jazyk? Baví Vás také práce s čísly? Máme pro Vás práci, kde uplatníte všechny aspekty.

Vám zbývá již jen zaslat aktuální životopis. KALKULANT - STROJAŘ

Pracovní náplň

  • Spolupráce na projektech ve fázi zpracování poptávky
  • Technická specifikace se zákazníkem
  • Zpracování kalkulace
  • Tvorba cenových nabídek
  • Kooperace s výrobou
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání strojírenské
  • Znalost anglického nebo německého jazyka pro aktivní komunikaci
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Orientaci ve strojírenských technologiích
  • Co nabízíme?

  • Práci v zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Jazykové a jiné odborné vzdělávání
  • Dotované stravování
  • Lokalita : Olomoucký kraj
  • Požádat