kontrolor/ka kvality
G & P Quality Management s.r.o.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 18 hodinami
source : Easy-prace.cz

G&P Quality Management s.r.o.

je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu.

Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW, Faureacia atd.

Náplň práce : - vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu - jednoduché měření, drobné opravy - práce na projektech přímo v závodech u našich klientů - fyzicky náročná práce.

Požadujeme : - pečlivost, důlednost, odpovědný přístup - časová flexibilita je velkou výhodou - dobrý zdravotní stav - schopnost pracovat v týmu -

dobrý zrak Nabízíme : - Stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti - Velmi zajímavý kariérní růst - možnost získat zkušensoti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu -

stravenky, nadstandardní příplatky - příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy) Zaměstnanecké výhody : 80kč stravenka za směnu, přípatky : So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100% Hlaste se emailem nebo telefonicky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost