.NET Developer
Nigel Frank International Limited
Brno, Czech Republic
před 7 dny

Ve spolupráci s úspěšnou menší finanční institucí působící nejen u nás, ale také v zahraničí momentálně hledám vývojáře se znalostí C# a .

NET, databází, SQL a dalších přidružených technologií na pozice back-end a full-stack vývojářů.

Klient se vyznačuje otevřeným přístupem k vývoji a menším IT týmem, kde se kandidáti neztratí ve změti korporátních pravidel a papírování.

Ba naopak, dostanou možnost pracovat v dynamickém a rapidně se vyvíjejícím prostředí, které rozhodně není pro ty, co by si sem přišli jen sednou a nějak to přetrpět.

Tento přístup se ostatně odráží i v nárocích kladených na jednotlivé zájemce. Základem je samozřejmě znalost a především nějaká ta zkušenost (klidně i volnočasová) s vývojem v rámci .

NET / C#, případně zkušenosti s front-end frameworkem jako je Angular, React či JQuery. Vedle toho ale bude kladen velký důraz právě na chuť k práci a zájem na moderních projektech z oblasti finančnictví, případně o oblast Dynamics CRM.

Ani menší penzum zkušeností tak nemusí být překážkou a klient je otevřen jak zkušeným matadorům, tak i těm, co s kariérou vývojáře teprve začínají.

 • NET / C# Developer
 • Znalost SQL, databází

  Znalost anglického jazyka

  Znalost Dynamics CRM bude výhodou

  Chuť učit se a zdokonalovat se v rámci dynamické a úspěšné společnosti

  Příležitost je v Praze!

  Úspěšní uchazeči se mohou těšit na pohodové pracovní prostředí v centru Prahy, kupu benefitů a finanční ohodnocení do výše 100 000 CZK.

  Samozřejmostí je velkorysý prostor k růstu a kariérní možnosti v rámci vedení jednotlivých projektů a týmů. Pokud vás něco takového zajímá, rozhodně se ozvěte a můžeme probrat všechny detaily.

  Kontakt :

  441912551439 (UK) nebo 420228883018

  Nigel Frank International je specialistou v oblasti lidských zdrojů a Microsoft technologií s výsadním postavením na trhu.

  Naše reklamy jsou nejvíce vidět a klientům nabízíme největší a nejobsáhlejší databázi kandidátů z celého světa!

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost