Dopravce Zlín s vlastní dodávkou
IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.
Zlín
před 15 dny

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990.

Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku ve Zlíně hledáme nového kolegu na pozici dopravce na ŽL s vlastní dodávkou pro rozvoz zásilek.

Náplň práce : vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům. Během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese : Tř.

T.Bati 1749, Otrokovice, 765 02, Otrokovice Požadujeme : svědomitost a spolehlivost schopnost komunikovat se zákazníky, časovou flexibilitu trestní bezúhonnost dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu vlastní dodávku Nabízíme : práci na živnostenský list, možné následně posunout spolupráci i na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr motivační finanční ohodnocení 40.

000,- až 60.000Kč garance domluvené odměny nástup možný ihned nebo dohodou práce v dynamickém týmu s rodinnou atmosférou Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, vyučení Typ pracovního poměru : Práce na ŽL