Maintenance Mechanic
Cabot Corporation
CZ-Valasske Mezirici
před 13 dny

Job Responsibilities / Náplň práce

  • Samostatně provádí základní opravy a údržbu elektro zařízení / MaR
  • Během odstávek provozu spolupracuje dle pokynů nadřízeného jako vedoucí prac. skupiny kontraktorů, zajišťuje dohled a koordinaci pro zdárné provedení oprav.
  • Provádí periodické kontroly zařízení elektro / MaR
  • Jedná s ohledem na bezpečnost práce, požární ochranu, ochranu zdraví a životní prostředí.
  • Requirements / Požadavky

  • Vyučen v oboru slaboproud, vyhláška č. 50 / 78 Sb.. 6 nebo vyšší
  • Praxe v oboru, znalost technické dokumentace
  • Uživatelská znalost práce na PC, technické myšlení
  • Proaktivní přístup a respekt k zásadám bezpečné práce
  • Zájem o sebevzdělávání a dlouhodobou práci a osobní růst
  • Výhodou je základní znalost angličtiny
  • Nabízíme :

  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Program zapracování a tréninky
  • Příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu
  • Širokou škálu benefitů vč. bonusového programu
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • About Cabot / O společnosti Cabot

    Founded in 1882, Cabot Corporation (NYSE : CBT) is a global specialty chemicals and performance materials company, headquartered in Boston, Massachusetts.

    The company is a leading provider of rubber and specialty carbons, activated carbon, inkjet colorants, cesium formate drilling fluids, fumed silica, aerogel and elastomer composites.