Senior PHP programátor
Poski.com s.r.o.
Ostrava
před 14 dny

Do našeho týmu v Ostravě hledáme kolegu na pozici PHP programátor - senior. Staneš se součástí týmu, který pracuje na úspěšných řešení z naší dílny, kterými jsou realitní software Poski REAL a chytrý eshop Clevero.

Aktuálně u obou produktů masivně vyvíjíme. Poskytujeme plno zajímavých bonusů, včetně provize ze zisku projektů. Spolupracuj s námi, budeš pracovat v týmu profesionálů a fandů do IT.

A co bys vlastně dělal : Vývoj zakázkových řešení pro různorodou klientelu Vývoj a správa zejména firemního e-shopu Clevero a CMS Analýza požadavků a návrh technického a implementačního řešení Příležitostné celodenní workshopy s většími klienty nad komplexnějšími požadavky Požadujeme : -

Min. středoškolské vzdělání. -Výbornou znalost PHP, nejméně vlastností verze 5.3 (včetně OOP, anonymních funkcí). -Dobrou znalost SQL (MySQL a PostgreSQL).

 • Zkušenosti s JavaScriptem (AJAX, jQuery), výhodou zkušenosti s komplexnějšími frameworky. -Zkušenosti s integrací informačních systémů (XML přenosy, XML-
 • RPC, SOAP) výhodou. -Zkušenosti s používáním větších objemů relačních dat výhodou. -Zkušenosti s realizací komerčních projektů podložené referencemi.

 • Znalost technické angličtiny. Nabízíme : -Smlouvu na HPP, ŽL. -Pružnou pracovní dobu. -Mzdové ohodnocení 30 000 Kč - 40 000 Kč.
 • Homeoffice až 50 dnů v roce, 3 Sickdays, 20 dnů dovolené. -Podíl ze zisku na projektech. -Zajištění počítačového vybavení.
 • Moderní klimatizované prostory kanceláře v Ostravě. -Relaxační zóna (fotbálek, šipky, odpočinek), podívej se na náš Facebook.
 • Možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR. -Mladý a přátelský kolektiv. -Stravenky.
 • Pravidelné interní školení, kurzy angličtiny. -Příspěvek na stravování, vlastní moderní kuchyň. -Platba pojištění. -Pravidelné firemní Teambuildingy pro utužení kolektivu : -
 • Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost