Brigádník na oddělení reklamací
Alza.cz a.s.
Horní Počernice
před 5 dny

Reklamační oddělení je nepostradatelným článkem Alzy. Celý tým reklamačních specialistů se totiž stará o to, že našim zákazníkům bude jejich reklamované zboží navráceno včas a opravené.

Hledáme posily do našeho týmu v Praze - Horních Počernicích. Pokud hledáte brigádu, která je každý den jiná, přidejte se k nám!

Co Vás čeká? Budete pracovat na jednom z úseků reklamačního oddělení Zpracovávat reklamace tzn. přijmout, zadat do systému, zkontrolovat a posléze zaslat do servisu Nebo naopak zpracovávat reklamace, které přijdou ze servisu a postaráte se o to, aby se odeslaly tomu správnému zákazníkovi Pod rukama Vám projde vše např.

mobilní telefon nebo sekačka na trávu Zboží nebudete přijímat jen od našich zákazníků, ale také zpět od našich dodavatelů nebo servisních středisek, kteří se postarali o jejich opravu Samozřejmostí je práce u počítače v našem interním systému Co čekáme my od Vás?

předchozí praxe ve skladu nebo na reklamačním oddělení je velkou výhodou, ale ne podmínkou, vítáme u nás každého, kdo se rychle učí a práce ho bude bavit : ) manuální zručnost a logické myšlení je pro tuto práci nepostradatelné práce s PC -

nepotřebujeme zde IT hlavy, stačí nám úroveň běžného uživatele zájem o moderní technologie Co za to nabízíme? dlouhodobou spolupráci super kolektiv výborná dostupnost MHD z Černého Mostu práci pro jedničku na trhu relax místnost na pracovišti (je možné si u nás zahrát stolní fotbálek, šipky, nebo třeba na PS)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost