Skladník 13.plat nástup IHNED - okres Teplice
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Teplice, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Do našeho rozšiřujícího se týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Nabízíme : - atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností - bonusy od společnosti (13.

plat penzijní připojištění příspěvky na stravování jazykové kurzy...) - rodinné benefity (vánoční balíčky příspěvky na den otců květiny na dny matek.

  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy - moderní pracovní prostředí - přístup k nejmodernějším technologiím -
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost podílet se na nových projektech.

    Náplň práce : - práce spojená s chodem skladu ve výrobní společnosti - příjem a expedice - úklid skladu - ovládání vysokozdvižného vozíku -

    místo výkonu práce : Teplice.

    Požadavky : - zkušenosti ve skladě ve výrobní společnosti výhodou - platný průkaz VZV - základní znalost práce na Pc - zkušenost se skladovým hospodářstvím -

    fyzická zdatnost - samostatnost odpovědnost spolehlivost.

    Kontakt : Zuzana Wolfová 778 761 551 zuzana.wolfova jobleader.cz Vzdělání : vyučení, vyšší odborné, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády