Referent provozu
DB Schenker
Nučice , Česká republika
před 6 dny

Baví Vás moderní technologie? Sledujete svoji závislost na smartphonu?

Hledáte práci, která bude Vašim koníčkem?

Dokážeme splnit Váš sen, staňte se členem našeho týmu pro významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky. Hledáme nové kolegy do týmu! Těšíme se na Vás!

Co bude Vaším úkolem?

  • Administrativní podpora pro příjem a výdej zboží prestižních HiTec produktů
  • Aktualizace interních pohybů zboží ve skladu
  • Každodenní komunikace s kolegy z provozu, ale také se zákazníky
  • Pravidelný reporting pro svěřený úsek
  • Zapojení do zajímavých projektů aneb práce u nás není stereotyp
  • Co od Vás očekáváme?

  • Chuť učit se nové věci a být stále v obraze
  • Časovou flexibilitu
  • Komunikace s lidmi Vás baví a oblast logistiky láká
  • S počítačem si rozumíte
  • Na co se můžete těšit?

  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Dobré platové ohodnocení a další zajímavé benefity
  • Pomůžeme Vám růst, profesně i osobnostně
  • Samozřejmostí jsou stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc, i sick days
  • a je toho mnohem více...
  • Pojďte k nám! Těšíme se na Vás!

    Česká republika

    OdpovědětZpět na výpis pozic

  • sdílet na Facebook
  • sdílet na Twitter
  • sdílet na Google+
  • Přeposlat známému
  • Požádat