Stevard/ka v autobuse
STUDENT AGENCY, RegioJet
Plzeň,Jižní Předměstí, CZ
před 34 dny

Čemu se budete v práci věnovat?

Na této pozici budete doprovázet autobusy na linkách z Plzně, odbavovat cestující při nástupu do autobusu a zajišťovat profesionální zákaznický servis (denní tisk, občerstvení, podávání informací, prodej jízdenek).

Budete se starat o příjemné prostředí v autobuse a nedílnou součástí vaší práce bude i úzká spolupráce s řidiči a helpdesk oddělením.

Koho hledáme?

 • příjemnou, prozákaznicky orientovanou osobnost
 • člověka odolného vůči stresu s organizačními schopnostmi
 • časově flexibilního pracanta
 • kolegu, který má rád práci s lidmi
 • Na co se můžete těšit?

  Naše žluté linky RegioJet dělají cesty jinými to říká i naše motto Měníme cestování na zážitek . Tak pojďte měnit ho s námi! Získáte skvělou možnost vstoupit do světa dopravy a cestovního ruchu pod uznávanou a silnou značkou.

  Budeme se těšit na Váš životopis!

  Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

  Typ pracovního vztahu

  Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

  Typ smluvního vztahu

  Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

  Benefity

  Sleva na firemní výrobky / služby, příspěvek na penzijní / životní připojištění, stravenky / příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

  Základní

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost