Vedoucí týmu ve výrobě
Fronius International GmbH
Český Krumlov, Czech Republic
před 43 dny

Máme tři divize a jednu společnou vášeň : Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován : Být inovační jedničkou.

K posilnění našeho týmu v Českém Krumlově hledáme kandidáty na pozici

Vaše náplň práce :

řízení a koordinace činností v pracovním týmu ve výrobě transformátorů

zajištění řádného průběhu výroby ve svěřeném pracovním týmu

odpovědnost za dodržování stanovených předpisů a pracovních postupů na pracovišti

řízení pracovního výkonu zaměstnanců, zaškolování nových zaměstnanců

plánování výrobních zdrojů a kapacit, plánování směn, dovolených apod.

zajišťování průběžné údržby strojů, realizace zlepšovacích opatření (KVP)

spolupráce při zavádění nových produktů a optimalizaci výrobních procesů

Požadujeme :

vyučení nebo maturita, vzdělání v technickém oboru velkou výhodou

schopnost řídit a motivovat zaměstnance a převzít odpovědnost za celou pracovní skupinu

dobré technické myšlení, empatie, schopnost řešit konflikty

základní znalost práce na PC : MS Office (Word, Excel, Outlook)

znalost německého jazyka výhodou

flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme :

perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti

mzda zohledňující předchozí zkušenosti

proškolení v oblasti interních procesů

pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další zaměstnanecké benefity

rozvojový a vzdělávací program pro vedoucí týmů, možnost dalšího odborného a profesního rozvoje

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.