Provozní pracovník ubytovacího zařízení
ERUDON s.r.o.
Praha, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ERUDON s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Slezská 776 / 16, Praha 2 (Praha), 12000
  • Přidáno : 11.5.2018
  • Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) :

    místo výkonu práce : Slezská č.p. 776 / 16, 120 00 Praha 2

    kontakt : Tretiak Zdeněk, tel. : 601587285, e-mail : ztretiak gmail.com

    Hledáme provozní ubytovacího zařízení

    Jsme mladá společnost, která v Praze zajišťuje krátkodobě pronájmy a pro tyto byty hledáme spolehlivou a šikovnou provozní -

    hospodyni. Ceníme si každého schopného a šikovného člověka. Na oplátku nabízíme dlouhodobou a stabilní spolupráci.

    Pracovní náplň :

  • Organizace úklidů
  • Úklid bytů
  • Plánování úklidů a práce s rezervačním systémem
  • Zajištění čisticích prostředků
  • Komunikace s prádelnou, zajištění čistého prádla a s tím spojené činnosti
  • Evidence skladových zásob
  • Administrativní práce dle zadání
  • Požadavky :

  • Zkušenost s úklidem, vysoké požadavky na standardy bytů
  • Flexibilita
  • ŘP sk. B výhodou
  • Nabízíme

  • nástupní plat od 17.000 Kč / měsíc
  • po zaškolení až 25.000 Kč
  • firemní vůz (možno i k osobním účelům)
  • Pro více informací volejte pana Václave Levi tel. 777 66 10 11

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední