ZAPISOVATEL -KA
Okresní soud v Opavě
Opava, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz
 • KO : Mgr.
 • Monika Sieberová, tel. : 553 759 264, e-mail sieberova osoud.opa.justice.cz. Přihlášku zašlete elektronicky na emailovou adresu sieberova osoud.

  opa.justice.cz nebo doručte poštou či osobně na adresu : Okresní soud v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava do 15.10.2018.

  případě splnění předpokladů bude zájemce kontaktován na emailovou adresu nebo telefonicky k účasti na výběrovém řízení.

  Osobní údaje, poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky, budou zpracovány po dobu výběrového řízení. Předsedkyně okresního soudu si vyhrazuje možnost zrušit nebo změnit termín výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu a současně možnost nevybrat žádného z uchazečů.

  Obsah přihlášky : motivační dopis, strukturovaný životopis, kopie dokladu o ukončeném středoškolském vzdělání. Více naleznete na úřední desce na www.justice.cz.

  Požadavky : úplné střední vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomický směr); znalost práce na PC; rychlost psaní na počítači min 200 úhozů / minuta (tzv.

 • psaní všemi deseti naslepo); výborná znalost českého jazyka (pravopis); znalost ČSN 01 6910 (úprava dokumentů); státní občanství ČR;
 • trestní a morální bezúhonnost. Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení. Pracovní náplň : provádění administrativních úkonů spojených se zajišťováním přípravy a průběhu soudního řízení a s tím spojených prací (vše na počítači).

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost