Traktoristé v živočišné výrobě
Zemědělské družstvo Olšava
Sehradice, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Zemědělské družstvo Olšava .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Sehradice 217, Dolní Lhota u Luhačovic (Sehradice), 76323
  • Přidáno : 20.9.2018
  • Traktoristé a obsluha zemědělských strojů :

    Požadavky : ŘP sk. "T"

    Náplň práce : jedná se o vyhrnování chl. mrvy a stlaní ve stáji traktorem, dále nahánění krav na dojírnu - kladný vztah ke zvířatům je důležitý.

    Práce pravidelně obden - ráno a odpoledne (děleně).

    Výhody : příspěvek na stravné, možnost přechodného ubytování

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)