TESTOVACÍ INŽENÝR
AC Jobs
Plzeňský kraj
před 3 dny

Jsi šikovný absolvent vysoké školy strojního nebo elektro zaměření? Rád konstruuješ? Chtěl by ses zapojit do testování navrhnutých produktů?

Angličtina je pro tebe ok? Pokud tě tato nabídka oslovila, neváhej a zašli mi své CV! Obsazujeme pozici TESTOVACÍ INŽENÝR - NOVÉ PROTOTYPY!

Pracovní náplň

  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Určení vhodných parametrů výrobku
  • Vytváření výkresové dokumentace
  • Testování nových prototypů a jejich následné vyhodnocování
  • Komunikace se zákazníky
  • Co požadujeme?

  • VŠ, obor elektro nebo strojírenství
  • Znalost konstrukčních programů
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Umět číst ve výkresové dokumentaci
  • Zájem o vývoj a testování
  • Co nabízíme?

  • Možnost zaškolení v zahraničí
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Požádat