PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - přímá obslužná péče v Domově se zvláštním režimem
Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
Libníč, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň práce : práce s cílovou skupinou - osoby s chronickým duševním onemocněním nad 18 let.Požadavky : kurz pracovníka v sociálních službách (možnost doplnění v průběhu zaměstnání), bezúhonnost, komunikativnost, flexibilita, tvořivost, samostatnost, schopnost týmové práce, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

Nabízíme : nepřetržitý provoz, práce v rozvíjejícím se týmu, zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravování, příspěvek FKSP, odpovědnou a zajímavou práci.

Platové ohodnocení od 23 590 Kč + osobní příplatek po zkušební době + příplatky za noční směny, za státní svátky, za sobotu a neděli.

Zvláštní příplatek ve výši 2.500 Kč.Nástup dle dohody. pravidelné pracoviště Libníč 17.Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail personalista domovlibnic.

cz nebo poštou na adresu organizace.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost