MANAŽER NÁKUPU
AC Jobs
Břeclav
před 5 dny

Máte zkušenosti ve výrobní zahraniční společnosti? Dokážete vést a motivovat svůj tým? Disponujete praxí v nákupu a domluvíte se anglicky?

Jiné nabídky již nehledejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost, hledá novou posilu na pozici : MANAŽER NÁKUPU - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • odpovědnost za zajištění materiálu pro oddělení výroby
  • vedení a motivace týmu
  • efektivita řízení zásob
  • plánování materiálu (krátkodobé, střednědobé)
  • kooperace s dalšími odděleními společnosti
  • komunikace s dodavateli
  • reporting, pravidelné porady
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického / strojírenského zaměření
  • alespoň 3 roky praxe se samostatným vedením projektů
  • zkušenosti s vedením lidí a s nákupem
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zkušenost v nadnárodní výrobní společnosti
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Co nabízíme?

  • výbornou firemní kulturu a povzbuzující styl řízení
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • pravidelné profesní vzdělávání a příspěvek na jazykové vzdělání
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • relokační příspěvek pro vzdálenější kandidáty
  • firemní akce, teambuilding
  • místo výkonu práce : Břeclavsko
  • Požádat