Marketingový ředitel / ředitelka, marketingový specialista / specialistka
Bigle s.r.o.
Teplice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : Realizace marketingových plánů a marketingové strategie se zaměřením na digitální strategii.Digitální marketing.

Rozvoj oblastí : CPA-sítě, kontextová reklama, SMM, SMS a e-mail - marketing.Stanovení cílů a zapojení do projektu budování on-

line služeb (mobilní aplikace, webové stránky) za účelem prodeje realitních produktů zákazníkům.Marketingová komunikace : strategické mediální plánování, definice offline a online propagačních kanálů.

Výzkum a analýza konkurenčních propagačních strategií.Hodnocení marketingové účinnosti. Hodnocení produktového portfolia z pohledu zákazníků.

Vývoj věrnostních programů.Vývoj a implementace PR strategie společnosti. Zvýšení povědomí o značce.Řízení marketingového rozpočtu.

Tvorba marketingových a reklamních rozpočtů. Interakce s dodavateli : média, kreativní, výzkum, výroba. Rozvoj týmu marketingového oddělení.

Požadavky : Zkušenosti z marketingu minimálně 3 roky.Zkušenosti s digitálním marketingem.Vítané zkušenosti v call centrech, bankách, IT, realitní kanceláře.

Vynikající nástroje pro digitální marketing.Klíčové dovednosti : SMM, obsah, SEM, SEO, PPC, CPA, retargeting, Google.AnalyticsZnalost řízení PR, podpory a rozvojeZnalost cizích jazyků : angličtina na vysoké úrovniDovednosti : schopnost rozhodovat a převzít odpovědnost, plánování, vyjednávací schopnosti, vysoké komunikační dovednosti, schopnost pracovat v multitasking módu, odolnost vůči stresu.

Podmínky : Plný úvazek - rozvrh : Po - Pá 9 : 00-13 : 00 - 14 : 00-18 : 00 Práce na novém, nestandardním produktu. IT produkt.

případě zájmu zaslat CV na e-mail

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost