Pojistný matematik (m/ž)
Kooperativa
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Jsme sedmičlenný tým pojistných matematiků a hledáme k sobě novou kolegyni nebo kolegu na neživotní pojištění. Tato pozice je ideální pro čerstvé absolventy / končící studenty, nicméně uvítáme k sobě i zkušeného kolegu.

A proč zrovna k nám? Přátelský kolektiv u nás není jen fráze, ale realita, kterou žijeme. Navíc máme šéfa, který nám rád vyjde vstříc a spíš než direktivní přístup uplatňuje mentoring.

Pokud jsme Tě zaujali, čti dál a třeba se uvidíme u nás v Karlíně : )### Co Tě čeká?* výpočet technických rezerv v oblasti neživotního pojištění pro účetnictví* nejlepší odhad technických rezerv NP pro Solvency II* práce s databázovými programy a aktuárskými softwary jako je Prophet, Matlab, ResQ* výpočty a rozbor výsledků, analýzy a pravidelný reporting* příprava zpráv pro management společnosti### Co by Ti nemělo chybět : * VŠ vzdělání matematického zaměření, ideálně MFF UK nebo FIS VŠE - obor finanční a pojistná matematika, ekonometrie nebo statistika* uživatelská znalost MS Office (pokročilá znalost Excelu výhodou)* znalost SQL, Matlab, PRophet, ResQ výhodou* znalost základů programování výhodou* základní znalost statistiky* anglický jazyk středně pokročilý (využívat budete hlavně písemnou a čtenou formu)### Co Ti nabídneme?

 • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group* odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace* práci na plný či v případě studentů částečný úvazek (min.
 • 60 % s výhledem brzkého navýšení)* nástup možný ihned, popř. dohodou* řadu zaměstnaneckých benefitů, např. nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění* cestovní pojištění zdarma* 25 dnů dovolené, 3 freedays, 1 charity day* stravenky v hodnotě 110 Kč* Cafeterie* moderní pracovní prostředí v nejlepší kancelářské budově světa* flexibilní pracovní doba s možností home office aj.

  Benefits- Bonusy / prémie- Mobilní telefon- Nadstandardní lékařská péče- Sleva na firemní výrobky / služby- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Příspěvek na vzdělání- Zdravotní volno / sickdays- Možnost občasné práce z domova

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost