Obchodní a projektový manažer pro AV techniku
APROFES,s.r.o.
Praha-Zličín, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Víte, že LED obrazovka nemá nic společného s ledem, ale se zobrazovací technikou? Chcete se podílet na tom, že návštěvníci prestižních sportovních areálů a koncertů vždy uvidí své hvězdy jasně a čistě?

Přispějete rád / ráda k tomu, že se cestující na letišti a velkých dopravních uzlech neztratí a vždy stihnou svůj spoj? Máte zkušenosti s prodejem LED zobrazovací techniky?

Pak je tato pozice určena právě pro vás. Připojte se k profesionálům v oboru a staňte se OBCHODNÍM A PROJEKTOVÝM MANAŽEREM PRO AV TECHNIKU Co u nás budete dělat : - vyhledávat nové obchodní partnery pro LED zobrazovací zařízení v celé ČR - spravovat a podporovat stávající klienty - máme jich opravdu hodně - plnit definované obchodní cíle - připravovat nabídky a evidovat stávající projekty - tvořit podklady pro obchodní a marketingové materiály - spolupracovat s realizačním týmem při instalaci technologie u zákazníka Říkáte si : "Jo, tak tohle je přesně to, co umím, baví mě a chci v tom pokračovat?

Pak neváhejte a zašlete mi životopis a já Vás budu obratem kontaktovat s bližšími informacemi. Těším se na Vaše reakce! Souhlasím s tím, aby agentura APROFES, s.

r.o. (IČ 26887444) zpracovávala mé osobní údaje i za účelem předložení jiných pracovních pozic, než je výše uvedená. Zároveň souhlasím s tím, že agentura APROFES, s.

r.o. může mé osobní údaje poskytnout v míře nezbytné pro účely zpracování i třetím stranám (zaměstnavatelům), pokud se jimi nabízená pozice v základu shoduje s mými požadavky na pracovní pozici.

Souhlas uděluji na dobu 2 let, přičemž tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, anebo požádat o prodloužení této lhůty. Požadujeme : Budeme si rozumět, pokud : - máte SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření - můžete se pochlubit zkušenostmi v obchodování s AV technologií - víte, co je audiovizuální technika, broadcast, display, velkoplošná obrazovka - jednání se zákazníkem jste schopen / schopna zvládnout v ČJ i AJ - jste profesionálem v prezentaci a komunikaci - budete se chtít neustále učit - svět technologií se mění velmi rychle - PC používáte nejen na hraní her a přehrávání filmů - prezentaci v PowerPointu zvládnete "levou zadní" - jste aktivní řidič a jste ochoten / ochotna čas do času cestovat za zákazníky v rámci ČR Nabízíme : A co za to?

  • zázemí stabilní firmy s více než 25 letou tradicí na trhu - zaměstnání na HPP s nadstandardním mzdovým ohodnocením složeným z FIXu a % z prodeje - samozřejmě naleštěné osobní auto i pro soukromé účely - pružnou pracovní dobu - možnost dalšího vzdělávání - mobil, NTB - zaškolení zkušeným kolegou, na kterého se budete moci vždy obrátit Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
  • Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost