Projektant/ka
SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ostrava
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : 28. října 2592 / 153, Moravská Ostrava1. kontakt emailem. Životopisy zasílat na email : info snabytek.

cz, předmět "projektant" Případné dotazy na tel.č. : 773 452 282, p. Miketa.Zakázkový výrobce DESIGNOVÝCH interiérů hledá do svého týmu projektanta / ku - nábytkáře / ku.

Náplň práce a požadavky- Projektování nábytku, staveb, rekonstrukcí- Příprava výroby, výkresové dokumentace, plánů, příprava cnc- zodpovědnost za přípravu- kreativní myšlení, technické myšlení- schopnost sebevzdělávání- autocad, turbocad či jemu podobný Co nabízíme : - zázemí silně rostoucí společnosti - možnost osobního růstu - každému schopnému kolegovi jsou dveře otevřené na svůj osobní růst a dosahování nových cílů- vzdělávací program ke zvýšení odborných i obchodních dovedností- zajímavou a samostatnou pozici s prostorem pro vlastní invenciZaměstnanecké výhody : - odborná školení, výstavy, zahraniční výstavy, telefon, notebook,Nástup možný IHNED!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost