Montážní dělníci mechanických zařízení
Hebl Group s.r.o.
Brno
před 19 hodinami
source : Hitprace

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍKontakt telefonicky Po-ČT od 8 : 00-15 : 30 hod., PÁ od 8 : 00-15 : 00 hod. nebo e-mailemosobně na adrese : Tuřanka 115, Brno-SlatinaPráce na výrobních linkách (montážních a obráběcích) a manipulace s výrobním materiálem vespolečnosti, která vyrábí komponenty do klimatizačních zařízení, tepelná čerpadla a tlakové lahve.

Jedná se o náročnou práci vykonávanou ve stoje. Nutností je dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme : Pět týdnů dovolené , 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů , příspěvek na stravování vzávodní jídelně, příspěvek na dopravuSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost