Obchodní zástupce - hobby markety, železářství
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Praha, CZ
před 4 dny

Náplň práce :

  • Převzetí zákazníků v regionu
  • Kompletní péče a rozvoj vztahů se zákazníky hobby markety, železářství atd.
  • Obchodní jednání, cenové nabídky
  • Zpracování objednávek
  • Kontrola vystaveného zboží, stojany, letáky, reklamace
  • Denní kontakt s kolegy
  • Požadavky :

  • SŠ vzdělání (ideálně technicky zaměřené)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, umět si nastavit priority
  • Technickou zdatnost, obchodní myšlení
  • Dobrá znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Nabídka :

  • Osobní automobil značky Škoda i pro soukromé účely
  • Telefon, tablet
  • Důkladné zaškolení a podporu nadřízeného / kolegů
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Platové ohodnocení : fix 21.000 Kč + měsíční bonusy cca 11.000 Kč + cestovní diety 109 Kč / den + cca 10.000 Kč bonus za kvartál

    Step 2