ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU VKD
SPI Factory s.r.o.
Náchod, Nové Město nad Metují
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.Jedná se o vnitrostátní kamionovou dopravu.Požadavky : řidičský průkaz sk.

C+E, platný profesní průkaz, digitální karta do tachografu, platná zdravotní prohlídka řidiče, psychotesty, flexibilita, kultivovanost, spolehlivost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, zkušenosti v řízení tahače s návěsem.

Zaměstnavatel nabízí : přátelský kolektiv, vstřícné jednání, přidělení nového vozidla v max. výbavě - vozidla zaměstnavatel nestřídá, dobré zázemí stabilní firmy, zajímavé finanční ohodnocení - motivující odměny, dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou, pojištění odpovědnosti, možnost vyplácení záloh, mzdu vždy 15.

na účtu, proplacené diety, možnost pomoci s exekucí.Kontakt - Ing. Smutný Petr, tel. : +420 724 943 264 (od 09 : 00 hod.

do 15 : 00 hod.), e-mail : smutny spifactory.com (pro zaslání životopisu).

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost