SAMOSTATNÝ PROJEKTANT
AC Jobs
Brno
před 2 dny

Jste vystudovaný stavař, nebo se v oblasti stavitelství dlouhodobě pohybujete? Hledáte příjemné pracovní prostředí a zajímavé stavitelské projekty?

Tak to máte kliku! Možná hledáme právě Vás! Zavedená projekční firma se sídlem v Brně poptává nového fajn kolegu či kolegyni na pozici : SAMOSTATNÝ PROJEKTANT (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstruování a řízení zadaných projektů
  • Dozory nad probíhajícími stavbami
  • Spolupráce s úřady a státní správou
  • Komunikace a kooperace s kolegy
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání (nejlépe stavebnictví)
  • Prokazatelnou praxi ve stavitelství
  • Schopnost práce s 2D konstrukčními programy
  • Samostatnost, preciznost, aktivní přístup a nápady
  • Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní klima menší firmy
  • Finanční odměny a prémie
  • Pružnou pracovní dobu, práci v centru
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Požádat