Prodejce přívěsů a návěsů
PANAV, a.s.
Ústí nad Labem, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Ústecký kraj. - Práce HOME OFFICE.NÁPLŇ PRÁCE : - zajišťování poptávkové a nabídkové činnosti výrobků společnosti PANAV, a.

s.- pravidelné návštěvy zákazníků- vyhledávání nových zákazníků- zpracování návrhů kupních smluv POŽADUJEME : - SŠ / VŠ technického nebo ekonomického směru- zkušenosti v oblasti nákladní automobilové dopravy nebo autoprůmyslu- pozitivní přístup, orientace na zákazníka, prodejní dovednosti a vysoká schopnost komunikace nutná- ŘP sk.

B.NABÍZÍME : motivující ohodnocení- fixní + provizní část z prodeje výrobků (horní hranice výdělku není omezena)- služební automobil, telefon, notebook- 5 týdnů dovolené- příspěvek na stravování- po půl roce v pracovním poměru penzijní připojištění 600,- Kč- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnáníKONTAKT : na e-mail.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost