PROJEKTANT POTRUBÍ
AC Jobs, s.r.o.
Jihomoravský kraj
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáte novou práci a máte zkušenosti s parním nebo vodním potrubím? Pracujete v AutoCADu a chcete se stát součástí stabilní a významné společnosti?

Pracovní nabídka PROJEKTANT POTRUBÍ je tu právě pro Vás!Úspěšná a zavedená společnost hledá kandidáty na pozici : PROJEKTANT POTRUBÍ (40 - 50.000,- Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Projektování potrubních systémů a tepelných sítí
  • Návrh rozměrů potrubních rozvodů
  • Tvorba projektové dokumentace v AutoCad
  • Komunikace s ostatními členy v týmu
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Min. roční praxi s projektováním potrubí
  • Dobrou znalost práce v programu AutoCAD
  • Samostatnost
  • CO NABÍZÍME?

  • Práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Možnost využít podnikovou chatu
  • Teambuildingy, vánoční večírek
  • Místo výkonu práce : Brno
  • Požádat