Prodavač suvenýrů v prodejně
Perleť, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 15 minutou
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Karlova č.p. 152 / 19, Staré Město, 110 00 Praha 1Kontaktní osoba : Abay Milena, tel. : 777 759 627, pondělí + středa od 9 do 12 hodin, Abay Serhan, tel.

777 759 627 (anglický a turecký jazyk), pondělí + středa od 9 do 12 hodin.Podnik provozuje prodejnu suvenýrů a uměleckých předmětů na pěší zoně v centru města, zaměřenou především na zahraniční turisty.

Od zaměstnance na tuto pozici bude vyžadováno příjemné vystupování a umět nabízet suvenýry a předměty prodávané v prodejně - skoro vždy v cizím jazyce.

Uchazeč by měl mít střední odborné vzdělání a alespoň 2-letou praxi v oboru. Vyžadovaná znalost alespoň anglického jazyka jelikož převážnou část klientely tvoří cizinci.

Znalost turečtiny představuje přednost, vzhledem ke skutečnosti, že majitelé a vedení podniku jsou Turci. Práce ve stoje. Pružná pracovní doba.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost