UČITEL/KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE
Základní škola a Mateřská škola Jeřabinka
Litvínov
před 3 dny
source : Hitprace

UČITEL / KA V MATEŘSKÉ ŠKOLEVzdělání podle 6 zák. o pedagog. pracovnících, min. střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru vzdělání zaměřeném na přípravu učitelů mateřské školy.

Požadavek na vzdělání - waldorfský seminář pro učitele mateřských škol. Chybějící kvalifikační předpoklady lze doplnit studiem při zaměstnání.

Pracovní doba : 6 hodin přímé pedagogické činnosti denně, prac. směny 7-13, 10-16 hodin.Vůle k sebepoznání a práci na sobě, ochota dále se vzdělávat, týmový duch.

Laskavý a vlídný přístup k dětem, schopnost stanovovat hranice a vnášet řád, úcta a respekt.Zaměstnanecké výhody : -Finanční spoluúčast na studiu waldorfského semináře a jiných vzdělávacích možnostech.

Snížené školné pro děti zaměstnanců.HLÁSIT SE : Štěpánová Zuzana Mgr., tel. : 725 530 861, e-mail : info skolajerabinka.

cz - volat Po - Pá 8 : 00 - 15 : 00hod., osobně po telefonické domluvě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost