Technical Support Specialist! - až 75.000 + 5.týdnů dovolené
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Klánovice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Do našeho týmu kde se zabýváme optimalizací výrobních procesů hledáme nového kolegu či kolegyni který / á svou odborností a zodpovědnou prací přispěje k úspěchům týmu spokojenosti zákazníka dalšímu rozvoji.

Nebojíte se nových výzev? Ozvěte se nám určitě o Vás chceme slyšet!Co je pro nás důležité?-Osobnostní vyzrálost a zodpovědný přístup-VŠ technického směru / počítačová věda nebo telekomunikace-Znalost SBC DRA / DEASTPMGWEMS-Analytické schopnosti-Praxe v oboru na obdobné pozici-Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou ruský jazyk-Chuť se dále VZDLÁVAT VYTRVALOST PEČLIVOST A DOTAHOVÁNÍ VCÍ DO KONCE.

 • Co Vás u nás vlastně čeká?-Budete se podílet na projektu systémové integrace-Budete se starat o administraci hardwaru a softwaru společnosti-Dohlížet na firemní datovou síť a na zavádění nových technologií-Budete poskytovat technickou podporu-Jeden týden v měsíci podpora 24 / 7.
 • Řešení problémů-Identifikace příčiny -Podpora a spolupráce v rámci skupinyCo bude pro Vás výhodou? -Znalost konfigurace uzlů a technologických platforem-Konfigurace platformových technologií-Linux Open Stack NFVCo Vám můžeme nabídnout?
 • Stabilní zaměstnání na HPP a motivující finanční ohodnocení-Perspektivní a samostatné zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu-5 TÝDNŮ DOVOLENÉ-Pracovní doba PO-PÁ (9-15 : 00)-Vánoční večírky sportovní a společenské akce-Relaxační místnost-Přátelský a výkonný tým spolupracovníků-Příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti-Kulturu a atmosféru evropské společnosti-Pracoviště v Praze - MichleVzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost