Customer Care Agent with English (16
Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj, CZ
před 2 dny
source : SUPERKARIERA.CZ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.

ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Are you an English speaker with a passion for customer service?

Customer care agents are being sought for an international office in Brno, providing customers with a high level of professional support.

This involves training customers in how to use the company 's products, resolving various technical issues and handling various enquiries regarding billing and coverage.

If you like working in a multinational invironment and have a keen eye for detail and customer satisfactionl, then we look forward to hearing from you!

POŽADUJEME

 • Fluency in English (with a minimum level of B2) Some knowledge of IT and communications (with an open-minded approach to technology) An enthusiastic individual who enjoys working as part of a team
 • NABÍZÍME

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost