Ředitel softwarového vývoje
Cimpress Technology Czech Republic s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Praha. Kontaktní osoba : paní Vícenecová Romana, e-mail : romana.vicenecova ibs-sro.com.Náplň práce : vedení týmů a technologických programátorů, iniciace nových vývojů softwarových platforem a zefektivňování služeb pro E-

Commerce zákazníky, spolupráce napříč týmy a s investory, vytváření a hodnocení pracovních výkonů, vedení členů týmu s cílem dosáhnout firemních cílů.

Požadavky : minimálně bakalářské vzdělání v oblasti IT technologií (MIS, SNS nebo ekvivalentní) nebo v Business Administration, nejméně deset let relevantních zkušeností v oboru, nejlépe v globálně orientované společnosti, zkušenost s vedením technických týmů, schopnost produktivně pracovat napříč týmy, silné komunikační dovednosti, proaktivní myšlení orientované pro detail.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost