ODBORNÝ REFERENT / REFERENTKA STAVEBNÍHO ÚŘADU A ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ
Město Miletín
Miletín, CZ
před 4 hodinami
source : Easy-prace.cz

ODBORNÝ REFERENT / REFERENTKA STAVEBNÍHO ÚŘADU A ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ- pracoviště Miletín Kontakt : Bc. Nosek Miroslav- starosta- tel.

použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář (PO-PÁ 8 : 00-14 : 00 hod.), e-mail : použijte odpovědní formulář příp.

osobně PO-PÁ 8 : 00-14 : 00 hod. Požadavky : dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, státní občanství České republiky, popřípadě cizí státní občanství a trvalý pobyt v České republice, bezúhonnost, vzdělání stavebního směru podmínkou- znalost příslušné legislativy, zásad a organizace veřejné správy, iniciativní přístup k plnění pracovních povinností a schopnost se trvale vzdělávat, osvědčení zvláštní odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění, či osvědčení zvláštní odbornézpůsobilosti v územním plánování vítáno, znalost uživatelské práce s PC Word, Excel, elektronická pošta, Internet, datové schránky, znalost území správního obvodu výhodou, řidičské oprávnění skupiny B Zaměstnanecké výhody : osobní ohodnocení, mimořádné odměny, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno 5 dní, příspěvky na obědy, služební telefon, možnost služebního bytu Pozice vhodná i pro absolventy i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost