Obsluha CNC ohýbačky (zaučíme)
CYPRIÁN, s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zasílejte životopisy na : prace cypriansro.comSpolečnost zabývající se výrobou krbů více než 14 let hledá do kmene zaměstnance na pozici obsluha CNC ohýbačky.

Tuto práci se naučí každý zručný člověk který má chuť pracovat.Požadujeme : - Základní znalost výkresové dokumentace a práce na PC- Manuální zručnost a pečlivost- Praxe není nutná- Ochotu pracovat na směny, 3 směnný provoz- Vzdělání technického charakteru výhodou- 100% zdravotní stav- Dodržování BOZP, pracovních pokynů a pořádku na pracovištiNabízíme : - Zaškolení na pracovní pozici- Práci na HPP- Možnost platového růstu- Nástup od 24000 / měs (podle dovedností i více)- Po zapracování 28 - 37 000 Kč / měs- Příplatky za noční směnu +20% nad rámec uvedeného výměru- Pravidelný a pevný výplatní termín- Přestávky na odpočinek 5 minut každou půl hodinu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost