Učitel matematiky pro II.stupeň ZŠ
Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov
Bílá Třemešná, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Devítiletá základní škola přijme do pracovního poměru učitele pro II. stupeň ZŠ s aprobací Matematika.Aprobace : matematika pro II.

stupeň ZŠ, v kombinaci s IT výhodouPracovní úvazek : plný, 100 %, příp. dle domluvyDélka trvání : doba určitá na 1 rok s výhledem na dobu neurčitouPlat : 12.

platová tř. 34 tis. Kč až 45 tis. Kč hrubého vč. příplatkůdále roční odměny ve výši 1-3x měsíční mzdyNáborový příspěvek : 150.

000,- Kč, v kombinaci s aprobací IT 250 tis. KčMísto výkonu práce : Bílá Třemešná (okres Trutnov, Královéhradecký kraj)Požadavky na vzdělání : VŠ dle 8 zákona č.

563 / 2004 Sb. (o pedagogických pracovnících)Nástup : předpoklad 1. 9. 2022, příp. dle domluvy (i dříve)Požadujeme : zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, důslednost, dochvilnostNabízíme : nadstandardní vybavení a zázemí ZŠ, podpora výuky prostřednictvím ICT, příznivé životní prostředí, rodinné klima venkovské školy, mladý kolektivBenefity : příspěvek zaměstnavatele na stravování, na penzijní připojištění, na zdravotní a kulturní potřeby, právní ochrana pedagogů, parkoviště pro zaměstnanceBydlení : přednostní právo v pořadníku pro obecní bytyProfilace školy : tradiční venkovská škola, hodnocení žáků známkami, pravidelné ověřování znalostí žáků, účast na znalostních soutěžích, dbáme na vzájemnou komunikaci žáků (zákaz mobilů) a domácí přípravu (povinné DÚ)Uvítáme kolegy podobně smýšlející, důsledné a zodpovědné.

Přihlášky se životopisem zasílejte na email reditel zsbt.cz či poštou na adresu ZŠ. Informace o naší organizaci jsou uvedeny na webu www.

zsbt.cz, virtuální prohlídka areálu a budov naší organizace je zde. V případě dotazů volejte 608 431 321.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost