Všeobecná/ý a mzdová/ý účetní
SANKO GOSEI Czech, s.r.o.
Ovčáry, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt : e-mailem : z.susky sankogosei.czNáplň práce : zpracování daní (DPH, daň z příjmu, silniční daň, atd.), zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur, zpracování statistických výkazů a měsíčních reportů, účetní závěrkové práce, spolupráce s auditory, daňovými poradci a státní správou, spolupráce při inventurách a samostatné řešení dílčích úkolů, kompletní mzdová agenda (výpočet mezd, roční zúčtování atd.

práce v programu Helios, reportování vedení společnosti.Požadavky : SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost českých účetních a daňových standardů, znalost zpracování mezd, zkušenost s prací na obdobné pozici, praktická znalost práce v ERP systému (HELIOS, SAP atd.

anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace a reportování nadřízeným), uživatelská znalost práce na PC, zodpovědnost, pečlivost a profesionální přístup, ŘPZaměstnanecké výhody : Možnost podílet se na rozjezdu nového výrobního závodu.

Práce v novém, moderně zařízeném provozu. Možnost karierního růstu. Stravenkový paušál. 25 dní dovolené.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost