Lékař zdravotnického střediska - psychiatr
Vězeňská služba České republiky
Olomouc
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Švermova č.p. 685 / 2, Olomouc. Termín nástupu : dohodou.Požadavky : - odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře podle zákona č.

95 / 2004 Sb.- specializovaná způsobilost podle zákona č. 95 / 2004 Sb. - atestace v oboru psychiatrie- dobrý zdravotní stav, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu práce- občanská a trestní bezúhonnost- samostatnost, rozhodnost, komunikativnost, příjemné vystupování- dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)Platové náležitosti : - odměna stanovená podle platných právních předpisů s přihlédnutím k NV ČR č.

341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném zněníZaměstnanecké výhody : - možnost stravování, rekreace v zařízeních vězeňské službyPísemnou žádost o přijetí do pracovního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte POUZEna emailovou adresu zajem vez.

olc.justice.cz. Ředitel Vazební věznice Olomouc si vyhrazuje právo zrušit vyhlášené přijímací řízení bez udání důvodu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost