Strojírenský dělník/ce - lakýrník
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Šumperk
před 4 dny
source : Hitprace

VZDĚLÁNÍ : Vyučen v oboru lakýrník nebo SOU nebo SŠ vzdělání v oboru strojírenství, stavebnictvíPOŽADAVKY : praxe a zkušenosti s práškovou lakovnousamostatnostmanuální zručnostzodpovědný přístup k práciNÁSTUP : ihned - dle dohodyFinanční ohodnocení odpovídající dovednostem, zkušenostem, znalostem a dosaženým výsledkům.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : finanční příspěvek na životní / penzijní pojištěnidotované obědy v areálu společnostifinanční příspěvek při životním jubileuodborné kurzy pro zvyšování kvalifikace zaměstnancůsick daypodíly na hospodářském výsledkuodměna při splnění docházky bez absencePrac.

doba 6 : 00-14 : 00; 14 : 00 - 22 : 00; 22 : 00 - 6 : 00. Kontakt : DOLS - výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek a.s., Nemocniční 13, 787 01 Šumperk, Chovancová Eva, tel.

776 436 183; chovancova dols.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost