Retrakář
DHL
Bor, Plzeňský kraj, Czech Republic
před 4 dny

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?

Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.

Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu v Boru u Tachova hledáme nové posily!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE :

  • Manipulace se zbožím a jeho evidence
  • Vykládka a nakládka vozidel
  • Kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
  • Obsluha retraku
  • Příprava zboží k expedici
  • Spolupráce s kolegy, mistry a s dalšími odděleními
  • Dodržování BOZP, PO a interních procesů
  • POŽADUJEME :

  • Praxe s řízením retraku je výhodou, nikoliv podmínkou - zájemce bez praxe pečlivě zaškolíme)
  • Praxe na pozici ve skladu - výhodou
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Nekonfliktní vystupování a týmového ducha
  • Komunikační dovednosti vč. znalosti českého jazyka
  • NABÍZÍME :

  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • Možnost stravování v naší skvělé kantýně!
  • Atraktivní sezónní bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Systém Cafeterie (věrnostní systém bodů, 1 bod 1 Kč, možné uplatnit v lékárnách, hotelích, eshopech ...)
  • Multisport kartu, penzijní a životní pojištění, výhodné mobilní tarify (O2 / T-Mobile), slevové programy
  • Práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Pracoviště : Bor u Tachova (Nová Hospoda)
  • Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

    Právní informace : vlastníkem inzerátu je společnost DHL Supply Chain s.r.o.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.